2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wilanów
Dodane 12 kwietnia 2024

Recepcja / Obsługa Klienta - Orangetheory Fitness WILANÓW

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Opiekuna klienta w Orangetheory Fitness®

Miejsce pracy: Warszawa

OrangeTheory Fitness to jedna z najpopularniejszych na świecie sieci butikowych klubów fitness, wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych.

Autorska, pomarańczowa formuła ćwiczeń OrangeTheory Fitness podbiła serca miliona Klubowiczów na całym świecie. Sekret? Intensywne treningi interwałowe całego ciała prowadzone w myśl idei „grupowo, lecz z indywidualnym podejściem”.

Posiadamy cztery lokalizacje w Warszawie: Wilanów, Mokotów, Śródmieście oraz Wola.

Godziny otwarcia naszych klubów zostały dostosowane tak, by każdego dnia nasi klubowicze mogli pogodzić pracę z treningiem i relaksem!

Więcej o nas znajdziecie na naszej stronie www: www.otfpolska.pl

Nie czekaj! Zgłoś swoją kandydaturę jeszcze dziś ;-)

Opis stanowiska:

- swobodne nawiązywanie kontaktów z klientami,

- szybkie przyswajanie wiedzy i samodzielność,

- przedstawienie korzyści z naszej unikalnej metody fitnessu,

- stacjonarna sprzedaż karnetów,

- aktywne pozyskiwanie Klientów,

- zaprezentowanie oferty pod względem potrzeb Klienta,

- dbanie o pozytywny wizerunek marki,

- raportowanie wyników sprzedaży,

- uprawianie aktywności fizycznej,

- współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces

Wymagania:

- UŚMIECH i ENERGIA to podstawa ;)

- empatia

- mile widziane doświadczenie w branży fitness/wellness

- kreatywność i samodzielność w działaniu,

- umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami i chęć pomagania innym,

- aktywna sprzedaż i poszukiwanie potencjalnych klientów, współprace z firmami

- utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z Klientami

- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co zaproponujemy na początku Twojej przygody z Orangetheory® Fitness?

- zdobycie nowego doświadczenia

- miłą atmosferę pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,

- długoterminowe perspektywy w rozwijającej się firmie,

- atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie,

- pakiet szkoleń,

- możliwość awansu w strukturach firmy.

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem OLX.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TUF Fitness spółka z o.o spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 3A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych jest TUF Fitness spółka z o.o spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 3A („Administrator” lub „TUF Fitness”).   Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 903865960