2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wysoka
Paweł
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcja salonu i serwisu Audi Centrum Wrocław (Karkonoska 47)

Lokalizacja

Wysoka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • profesjonalna obsługa recepcji salonu samochodowego w tym: udzielanie informacji, oferowanie Klientom produktów i usług firmy,

  • uczestniczenie w akcjach promocyjnych,

  • obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji,

  • koordynacja przepływu dokumentów,

  • wspomaganie wszystkich działów w bieżących pracach biurowych

  • przyjmowanie wpłat od Klientów

  • praca w trybie zmianowym: 8:00 - 16:00 lub 10:00 - 18:00; soboty (co druga) 9:00-14:00

Wymagania wobec kandydatów:

  • wysoka kultura osobista,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala do płatności kartowych

  • komunikatywność i zaradność,

  • dobra organizacja pracy,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatny pakiet medyczny od 5 PLN, opcjonalnie obejmujący także Twoich Bliskich

  • kartę Multisport i ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju kariery

  • zniżki na zakup aut i usług oferowanych przez Auto Group Polska

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wysoka,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wysoka
ID: 911048469