2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Podkarpackie
  6. Obsługa hotelowa - Rzeszów
Dodane 08 kwietnia 2024

RECEPCJONISTA - Hotel Best Western Plus Rzeszów

Wynagrodzenie

4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodowa sieć hoteli BEST WESTERN PLUS poszukuje kandydatów na stanowisko recepcjonisty w hotelu w Rzeszowie.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności związanych z obsługą gości hotelowych

  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych

  • meldowanie i wymeldowywanie gości

  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

  • dbanie o stanowisko pracy.

  • dbałość o wysoki standard obsługi gości.

Wymagania:

  • obsługa komputera (program hotelowy, pakiet Office)

  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie, drugi język mile widziany

  • doświadczenie pracy w recepcji (mile widziane)

  • gotowość do pracy zmianowej, w tym pracy w nocy i w weekendy

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość grupowego ubezpieczenia

  • świadczenia z funduszu socjalnego

  • pracę w zgranym profesjonalnym zespole

  • szkolenie z obsługi systemu hotelowego

  • możliwość rozwoju i poszerzenia swoich umiejętności

  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań i wyzwań

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910293572