2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubuskie
  6. Obsługa hotelowa - Jesionka
Dodane 01 kwietnia 2024

RECEPCJONISTA - hotel *** umowa o pracę

Lokalizacja

Jesionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel *** Tanzanit w Jesionce poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku RECEPCJONISTA

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko pracownika Recepcji poszukujemy osób z doświadczeniem, jednak nie jest to warunek konieczny. Zapewniamy niezbędne szkolenie wprowadzające.

Podstawowe obowiązki:

-dokonywanie rezerwacji ( odpowiedzi na maile, odbieranie telefonów, przygotowywanie ofert)

-meldowanie, wymeldowywanie oraz rozliczanie gości

-przygotowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami ( raporty dobowe, raport posiłków, raport pokojowych)

-dbanie o porządek w recepcji

-inne zadania zlecone przez Zarząd

Praca w pełnym wymiarze godzin ( również zmiany nocne). W przypadku osób uczących się możliwość do wakacji pracy tylko w weekendy.

Zapewniamy zatrudnienie na umowę o pracę.

Niezbędna umiejętność korzystania z komputera oraz pakietu Office.

Poszukujemy osób dyspozycyjnych, odpowiedzialnych dla których kontakt z klientem nie sprawia problemów.

Osoby chętne zapraszamy do kontaktu z obiektem telefoniczne lub mailowo.

57*******84

Prosimy o przesyłanie aplikacji z CV przez formularz OLX.

Lokalizacja

Jesionka,

Lubuskie

Lubuskie, Jesionka
ID: 908846451