2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wisła
Dodane 23 kwietnia 2024

Recepcjonista (K/M) - Aries Hotel & Spa Wisła

Lokalizacja

Wisła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Aries Hotel & Spa Wisła powstał w kultowym Domu Turysty, legendarnym schronisku PTTK „Nad Zaporą”. Jest to kolejny obiekt marki Aries, który wzbogacił portfolio grupy Platan Hotels & Resorts.

W 4-gwiazdkowym hotelu znajduje się 89 pokoi ( w tym 14 apartamentów), strefa Wellness z basenem oraz strefą saun i siłownią.

W kwestii smaku Gości rozpieszcza restauracja POLKA, która wraz z przepiękną Oranżerią tworzą przestrzeń konferencyjną i weselną na 210 osób.

Nasi Goście mogą również zrelaksować się w hotelowym Lobby Barze i na urokliwym tarasie nad potokiem.

RECEPCJONISTA (K/M)

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa centrali telefonicznej,

  • meldowanie i wymeldowywanie gości,

  • profesjonalna bieżąca obsługa gości,

  • informowanie gości o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu,

  • wystawianie faktur VAT,

  • współpraca z pozostałymi działami hotelu.

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość innych języków obcych i/lub programu Micros Opera będzie dodatkowym atutem,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • wysoka kultura osobista,

  • staranność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • kartę sportową po okresie próbnym,

  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,

  • zniżki na usługi spółek z grupy.

Administratorem danych osobowych jest Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.

Link do polityki prywatności: hotelaries.pl/privacy

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 727419345