2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Dosłońce
Dodane 15 kwietnia 2024

Recepcjonista/-ka.

Lokalizacja

Dosłońce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA, należący do międzynarodowej sieci Accor cieszącej się doskonałą reputacją na całym świecie, poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonista/-ka. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, uwielbiasz pracę zespołową, a do tego jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem – czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

·        wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości, przyjmowanie rezerwacji,

·        maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych,

·        wystawianie dokumentów sprzedaży,

·        raportowanie

·        współpraca z innymi działami

·        przestrzeganie standardów marki Mercure

·        szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,

·        informowanie gości o warunkach pobytu i usługach dodatkowych świadczonych przez hotel,

·        dbałość o estetykę otoczenia i wizerunek hotelu.

Od Kandydatów oczekujemy:

·        pozytywnej energii,

·        świetnej organizacji pracy

·        doskonałych zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych i profesjonalizmu w obsłudze Gościa,

·        samodzielności w rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowania decyzji,

·        wykształcenia średniego,

·        odznaczaniem się nienaganną prezencją i wysoką kulturą osobistą,

·        dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

·        pozytywnego nastawienia, zaangażowania,

·        komunikatywności,

·        samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy,

·        dyspozycyjności

·        doświadczenie w pracy na Recepcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·        umowę o pracę na pełen etat,

·        pracę w systemie zmianowym

·        elastyczny grafik pracy

·        przyjazną atmosferę pracy,

·        możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej

·        możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego (szkolenia i inne).

Lokalizacja

Dosłońce,

Małopolskie

Małopolskie, Dosłońce
ID: 663526231