2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Recepcjonista/ ka

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydatek/ kandydatów na stanowisko: RECEPCJONISTKI/TY do naszego nowEGO obiektu, NOMADIC Urban Premium Suites, usytuowanego przy Małym Rynku w Krakowie

O nas: NOMADIC Urban Premium Suites to miejsce o wyjątkowym charakterze, reprezentujące wszystko to, co jest niezwykłe w krakowskiej kulturze i atmosferze. Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom niezapomnianego doświadczenia, zachęcając ich do odkrywania miasta nieoczywistymi ścieżkami i cieszenia się jego urokami w sposób autentyczny i wyjątkowy.

Kogo szukamy: Szukamy osób, które uwielbiają pracę z innymi ludźmi, potrafią zarażać gości swoją pasją do Krakowa, uśmiechają się w pracy i lubią to, co robią. Ludzi, którzy rozumieją wartości tradycyjnej, polskiej gościnności i będą potrafili sprawić, że goście będą się u nas czuli jak w domu.

Obowiązki:

  • Zapewnienie całokształtu doświadczenia gości, obejmującego obsługę recepcyjną, pracę concierge i inne usługi, które zapewnią naszym gościom niezapomniane wrażenia.

  • Osobista obsługa gości, zapewniając im rekomendacje dotyczące interesujących miejsc i atrakcji w Krakowie oraz organizując różnorodne usługi, takie jak rezerwacje w restauracjach, bilety na wydarzenia kulturalne i wycieczki.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości wraz z dbałością o ich komfort i zadowolenie.

  • Uczestnictwo w programie rozwoju zawodowego oraz regularne szkolenia w celu podnoszenia kompetencji.

Wymagania:

  • Ciekawa osobowość z otwartym umysłem i pozytywnym podejściem do pracy z ludźmi.

  • Silne umiejętności komunikacyjne i podejście serwisowe.

  • Gotowość do elastycznego grafiku pracy, w tym pracy nocnej i w weekendy.

  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających się potrzeb i preferencji gości.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość Krakowa i jego zabytków.

Jeśli jesteś osobą entuzjastyczną, z pasją do pracy z ludźmi i chcesz być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911079477