2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tarnowo Podgórne
Dodane 09 maja 2024

Recepcjonista /ka, asystent / ka działu sprzedażowego; z j. angielskim

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Asystent/ka działu sprzedażowego

H2 Messebau to firma projektująca i wykonująca kompleksową zabudowę stoisk targowych dla klientów w całej Europie. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowie Podgórnym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby wspierającej dział sprzedaży.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prace administracyjne: rezerwacje noclegów, rozliczanie faktur, kontakt z targami w sprawach organizacyjnych,

- wspomaganie project managerów przy tworzeniu wycen stoisk targowych, przygotowaniu dokumentacji,

- tworzenie zestawień pracowniczych,

- kontakt z klientem zagranicznym,

- prowadzenie małych projektów targowych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

               - doświadczenie w branży targowej lub na podobnym stanowisku– wskazane,

               - umiejętność pracy w zespole, sumienność oraz zaangażowanie,

               - dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu,

               - prawo jazdy kat. B,

               - znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym jest warunkiem koniecznym,

- znajomość języka Niemieckiego / Francuskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

               - ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,

               - możliwość i wsparcie rozwoju,

               - możliwość podróżowania po Europie,

               - atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez H2 Messebau Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą  w Tanowie Podgórnym, ul. Rolna 144, 62-080 Tarnowo Podgórne, nr KRS 0000656229, NIP 778*****18, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.”

Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne i posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 897447560