2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Ząbkowice Śląskie
Dodane 15 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka - Hotel i Restauracja na Skarpie Ząbkowice Śląskie

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: recepcjonistka / recepcjonista

Miejsce pracy: Hotel i Restauracja na Skarpie, ul. 1-go Maja 15F, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin

- atrakcyjne wynagrodzenie - do negocjacji

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

- pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

- komfortowe warunki pracy

Oczekujemy:

- odpowiedzialności, rzetelności i skrupulatności

- dyspozycyjności w weekendy

- obsługi gości w recepcji na najwyższym poziomie

- wysokiej kultury osobistej, otwartości i komunikatywności

- uśmiechu, życzliwości

- znajomości języka angielskiego (mile widziane inne języki)

- dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

- obsługa recepcji w hotelu, meldowanie i wymeldowywanie oraz profesjonalna obsługa gości w trakcie pobytu

- dbałość o wysoki standard obsługi

- prezentowanie oferty hotelu i restauracji, aktywna sprzedaż usług

- obsługa systemu rezerwacyjnego, połączeń telefonicznych i skrzynki e-mail

- rozliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

- wsparcie pracy hotelowej restauracji

- dbałość o estetykę otoczenia i wizerunek hotelu

Zainteresowanych prosimy o wiadomość z CV.

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 732632181