2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 02 maja 2024

RECEPCJONISTA/KA, PORTIER - praca - Nosalowy Park Hotel & Spa

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Trwa rekrutacja do obiektu Nosalowy Park Hotel & Spa.

         Właśnie teraz masz okazję dołączyć do doświadczonego zespołu pasjonatów hotelarstwa.

Poszukiwani są pracownicy na stanowiska:

PORTIER

Opis stanowiska:

·         profesjonalna obsługa gości podczas usługi bagażowej,

·         realizowanie próśb gości,

·         współpraca z recepcją i innymi działami,

·         pełnienie roli reprezentatywnej w hotelu - witanie, żegnanie gości

·         naprawa drobnych usterek

·         prace porządkowe

Wymagania:

·         języka angielski na poziomie - komunikatywnym

·         zdolności samoorganizacyjne

·         wysoka kultura osobista

·         umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

- interesującą pracę w prestiżowym miejscu

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- możliwość współtworzenia wyjątkowego obiektu i zespołu!

- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego

RECEPCJONISTA/KA

Obowiązki:

·         Przyjmowanie rezerwacji oraz zakwaterowanie gości w hotelu.

·         Udzielanie informacji dotyczących usług hotelu oraz atrakcji turystycznych w okolicy.

·         Obsługa systemu rezerwacji oraz rozliczenia gości.

·         Dbałość o pozytywny wizerunek hotelu i komfort pobytu gości.

·         Współpraca z innymi działami hotelu.

·         Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi oraz reklamacjami.

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

·         Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Umiejętność obsługi komputera oraz systemów rezerwacyjnych.

·         Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do gościa hotelowego.

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta.

 Mile widziane doświadczenie w hotelarstwie

Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji ”. Administratorem danych osobowych podanych w związku z procesem rekrutacyjnym jest Nosalowy Dwór Sp. z o.o. z siedziba przy ul. Balzera 21 d , 34-500 Zakopane.

Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż:

Administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Nosalowy Dwór Sp. z o.o., ul. O. Balzera 21d, 34-500 Zakopane, NIP:73********-98, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS pod numerem 398651. Przysługuje mi prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania., usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym dotychczasowe przetwarzanie danych na podstawie zgody jest legalne. Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany i nie stosuje profilowania. Podane dane osobowe będą przechowywane w okresie rekrutacji oraz w okresie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko oraz dla celów rekrutacyjnych na stanowisko zbliżone.

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 580639159