2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Mokotów
Dodane 01 maja 2024

Recepcjonista/ka poszukiwana od zaraz!

Wynagrodzenie

4 600 - 4 601 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Dla naszego klienta z branży leasingowej poszukujemy osoby na recepcję:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa centrali telefonicznej.

  • Obsługa i rejestracja gości.

  • Obsługa dokumentów przychodzących i wychodzących.

  • Rezerwacja sal konferencyjnych i wsparcie w organizowanych spotkaniach.

  • Procesowanie dokumentów wewnętrznych.

  • Wsparcie administracyjne innych działów w biurze.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zaangażowanie i motywacja w codziennej pracy.

  • Szukamy osoby uśmiechniętej, skrupulatnej i otwartej na nowe wyzwania w pracy.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: 4600 zł brutto

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, 8:00-16:00, 10:00-18:00

  • Benefity w przypadku umowy o pracę:

  • opieka medyczna w Lux-med,

  • karta multisport,

  • dofinansowanie do okularów korygujących wzrok/soczewek,

  • bony na święta,

  • dostęp do aplikacji do nauki języków.

Osoby zainteresowane prosimy o podsyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914179967