2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Gdańsk
  7. Sekretariat, recepcja - Jasień
Dodane 21 maja 2024

Recepcjonista/ka serwisu - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Recepcjonista/ka działu serwisu

Miejsce pracy: Gdańsk, Lubowidzka (Szadółki przy obwodnicy )

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozytywny wizerunek obiektu, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla poszczególnych działów salonu.

Twój zakres obowiązków:

  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach

  • Kontakt telefoniczny z Klientami

·         Potwierdzanie wizyt

·          Raporty telefoniczne

·         Nadzorowanie harmonogramu przyjęć aut do serwisu

·         Prowadzenie dokumentacji serwisowej

·         Przygotowywanie zleceń dla doradców

·         Zarządzanie samochodami zastępczymi

Nasze wymagania:

·         Zaangażowanie

·         Konsekwencja w działaniu

·         Dobra organizacja pracy

·         Wysoka kultura osobista

·         Prawo jazdy kat. B

·         Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

·         Współpracę od zaraz lub możemy zaczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia

·         Korzystne rabaty dla Współpracowników

·         Możliwość uzyskania premii zadaniowej w każdym miesiącu

·         Szansę rozwoju zawodowego

·         Umowę zlecenie/B2B

2 zmiany 07:00-15:00/11:00-19:00 i 2 soboty w m-cu 07:00-15:00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 916635851