2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubelskie
  6. Obsługa hotelowa - Lublin
Dodane 08 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka w Hotelu ***

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Forum Fitness Spa & Wellness*** poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisko Recepcjonisty hotelu.

Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś osobą przyjazną i komunikatywną o wysokiej kulturze osobistej? Chcesz pracować w przyjaznym zespole w miłej atmosferze? Nie czekaj wyślij do nas zgłoszenie !

Obowiązki:

•       przyjmowanie, wprowadzanie rezerwacji

•       wysoki standard obsługi Gości hotelowych (meldowanie/wymeldowywanie, dbanie o komfort, udzielanie informacji Gościom)

•       sprzedaż oferty hotelowej

•       dbanie o wygląd hotelu zgodnie z wyznaczonymi standardami

•       przyjmowanie wpłat, wystawianie faktur

•      wykonywanie prac związanych z obsługą całego obiektu

Wymagania:

•       bardzo dobra znajomość języka angielskiego

•       znajomość pakietu MS Office

•       wysoka kultura osobista

•       wysoki poziom estetyki osobistej i miła aparycja,

•       otwartość na ludzi,

•       samodzielność, dobra organizacja pracy

•       odpowiedzialność i zorganizowanie

•       dyspozycyjność - praca zmianowa (również nocne dyżury)

Oferujemy:

•       pracę z młodym zespołem w miłej atmosferze,

•       bezpłatna możliwość korzystania z siłowni i zajęć fitness

•       zniżki pracownicze

•      możliwośc przejścia w przyszłości na umowę o pracę

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij do nas CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Więcej szczegółowych informacji na temat Hotelu Forum znajdziesz na naszej stronie internetowej hotelforumlublin.pl

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 698462121