2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Łagiewniki-Borek Fałęcki
HR Farmona
Dodane 20 maja 2024

Recepcjonista/ka w Hotelu Farmona Business & SPA

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prestiżowy, Butikowy Hotel FARMONA Bussines & SPA zlokalizowany w Krakowie, posiada 30 pokoi, w tym 3 apartamenty. Hotel jest pięknie usytuowany w parku pełnym stuletnich dębów. W hotelu mieści się elegancka Restauracja Magnifica oraz najpiękniejsze SPA w Krakowie w stylistyce balijskiej, a zabiegi wykonują indonezyjscy terapeuci. W Restauracji Magnifica organizujmy niezapomniane przyjęcia, imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe. Oferujemy znakomite dania kuchni Slow Food, Fusion oraz sezonowe menu inspirowane naturą, przygotowywane z pasją I dbałością o wysoką jakość.

Opis stanowiska

  • Obsługa recepcji Hotelu;

  • Dbałość o prawidłowy przebieg pobytu Gości;

  • Przeprowadzanie procesów meldowania i wymeldowywania Gości;

  • Udzielanie rzetelnej informacji o warunkach pobytu;

  • Prezentowanie usług świadczonych przez Hotel i SPA;

  • Przyjmowanie rezerwacji (telefonicznych, mailowych, bezpośrednich);

  • Rozliczanie należności i wystawianie dokumentów sprzedaży.

Wymagania:

  • Minimum półrocznego doświadczenia w pracy na recepcji hotelowej;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Komunikatywności oraz umiejętności budowania relacji;

  • Entuzjazmu, pogodnego usposobienia i zaangażowania w powierzone obowiązki;

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej;

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz sporadycznie w porze nocnej.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • Pracę z pozytywnym i dynamicznym zespołem,

  • Elastyczny grafik,

  • Udział w wyjazdach integracyjnych,

  • Bezpłatny parking,

  • Pakiet benefitów,

  • Zniżki m.in. na kosmetyki FARMONY.

Jeżeli jesteś zainteresowana/-y:

  • prześlij swoje CV przez formularz,

  • złóż CV osobiście w Hotelu Farmona przy ul. Jugowickiej 10c i zobaczyć na żywo gdzie mógłbyś/mogłabyś pracować.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 906631089