2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Jaworzno
Dodane 03 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka w sali zabaw - Chrzanów

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sala Zabaw w Chrzanowie poszukujemy energicznej oraz kreatywnej osoby na stanowisko Recepcjonistki/ty oraz obsługę kawiarenki. Jeśli jesteś pełna/ny optymizmu oraz uśmiech nie znika Ci z twarzy, to praca właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Chrzanów, Kroczymiech.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa recepcji

  • Przygotowywanie i serwowanie napojów oraz lekkich przekąsek

  • Udzielanie informacji dotyczących oferty i zasad funkcjonowania Sali Zabaw

  • Zapewnienie przyjaznej atmosfery

  • Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • Wymagana książeczka sanepidowska

  • Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych oraz w weekendy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z dziećmi

  • Umiejętności pracy w grupie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Prace na pełny etat.

  • Przyjazną atmosferę

  • Elastyczny grafik

  • Praca w tygodniu oraz min. 2 weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV przez portal OLX lub salazabawmalpamaskotkolandia.pl

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o prace. Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o prace lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o prace lub umowy cywilnoprawnej (p. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO] lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy art. 6 ust. 1 lit. b RODO] i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 909347256