2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Recepcjonista/ obsługa klienta - recepcja WCSPA na Teatralnej

Wynagrodzenie

27,10 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wrocławskie Centrum SPA Sp. z o.o. to kompleks zlokalizowany w Centrum miasta, oferujący usługi sportowe, rekreacyjne i lecznicze na: basenach, saunarium, siłowni, realizujący zajęcia fitness, zajęcia spinning, zabiegi SPA i odnowy biologicznej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: PRACOWNIK RECEPCJI - obsługa klienta

Miejsce pracy: Wrocław, ulica Teatralna 10-12.

Zakres obowiązków:

·         Bieżąca obsługa klientów obiektu.

·         Sprzedaż towarów i usług.

·         Rezerwowanie terminów zabiegów med&spa.

·         Aktywne pozyskiwanie klienta i promowanie usług.

·         Komunikacja z klientami [maile, telefon, FB].

Od kandydatów oczekujemy:

·         Dyspozycyjności ok. 168 godzin w miesiącu (cały etat) lub weekendy (ok.80 godzin).

·         Sumienności w wykonywaniu obowiązków.

·         Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

·         Wysokiej kultury osobistej.

·         Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

·         Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

·         Pracę w systemie zmianowym w godzinach otwarcia recepcji 7:00-21:00 (Punkt Obsługi).

·         Możliwość korzystania ze stref sportowych.

Wysyłając nam swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wrocławskie Centrum SPA Sp.z o.o. w procesie rekrutacyjnym swoich danych osobowych na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Wrocławskie Centrum SPA Sp. z o.o. , ul. Teatralna 10-12, 50-055 Wrocław. We Wrocławskim Centrum SPA Sp. z o.o. powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: - pokaż numer telefonu - . Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (np. obrona ewentualnych roszczeń – art. 6 ust. 1 lit. f RODO). W każdym czasie przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Odbiorcą Państwa danych osobowych jest wyłącznie Spółka, a Państwa dane przetwarzać będą wyłącznie upoważnieni do tego pracownicy lub współpracownicy Spółki.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 814982174