2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Katowice
  7. Obsługa hotelowa - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 02 maja 2024

Recepcjonista / Recepcjoistka - Hola Hotel Katowice

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czujesz, że możesz być superbohaterem dla naszych Gości? Czy obsługa Gości to Twoja największa pasja? Jeśli odpowiedź brzmi „TAK”, dołącz do Nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem.

Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!

Nasz najwyższej klasy zespół Recepcji jest sercem hotelu, gdzie zapewniamy uśmiechnięte, ciepłe powitanie i staramy się zapewnić Gościom doświadczenie, które przekracza wszelkie oczekiwania i tworzy niezapomniane wrażenia. Wierzymy, że wszystko jest możliwe i bawimy się dobrze we wszystkim, co robimy!

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości i płynnej pracy Działu Recepcji,

  • Meldowanie i wymeldowywanie Gości w sposób profesjonalny i przyjazny,

  • Odbieranie telefonów, udzielanie informacji o hotelu i przyjmowanie rezerwacji,

  • Szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Nasze oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i chęć zapewnienia Gościom najwyższej jakości obsługi,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami hotelowymi,

  • Elastyczność w związku z godzinami pracy (zmiany poranne, popołudniowe oraz nocne),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej.

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • elastyczny grafik

Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 912711327