2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wałbrzych
Dodane 09 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Ibis, Ibis Styles to hotel klasy ekonomicznej tętniący życiem i otwarty na wszystkich! Witamy wszystkich lubiących nawiązywać kontakty, tych którzy nie widzą nic niezwykłego w byciu nieznajomym, tych którzy są ciekawi świata. Pozdrawiamy tych którzy lubią działać, tych którzy są myślicielami i tych którzy marzą. Witamy młodych i młodych duchem, odważnych, którzy potrafią czerpać ekscytację z każdego dnia. Pozdrawiamy wszystkich, którzy mają oczy i serca otwarte!

Do naszego zespołu w Hotelu w Wałbrzychu, poszukujemy osoby na stanowisko

Recepcjonistka / Recepcjonista

Twój zakres obowiązków:

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.

Nasze wymagania:

·        Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu

relacji oraz potrafisz o nie dbać

·        Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność

·        Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest Twoją osobistą satysfakcją

·        Potrafisz wczuć się w sytuację gościa/klienta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie

·        Znasz język polski oraz angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

·        Chcesz się rozwijać

·        Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

To oferujemy:

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI?

·        Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

·        Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

·        Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor!

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 828856493