2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Opolskie
  6. Obsługa hotelowa - Sulisław
Dodane 29 kwietnia 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sulisław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Pałac Sulisław 5 gwiazdkowy (www.sulislaw) poszukuje pracowników na stanowisko:

Recepcjonista/ Recepcjonistka Miejsce pracy: Sulisław (pow. brzeski)

Zakres obowiązków:

  • sprawna oraz profesjonalna obsługa gości.

  • wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej. Wystawianie FV i PF (również raportów kasowych dobowych i miesięcznych).

  • dokonywanie rezerwacji i obsługa portali rezerwacyjnych

  • zgłaszanie na bieżąco usterek i braków w pokojach hotelowych.

  • przekazywanie przełożonym uwag i skarg złożonych przez gości.

  • utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zaplecza recepcji.

Wymagania

  • zaangażowanie,

  • otwartość na ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów

  • dobra organizacja pracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra prezencja,

  • mile widziana znajomość języka obcego

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • osoby bez doświadczenia chętnie przyuczymy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy stałej,

  • pracę w zgranym zespole,

  • praca od zaraz,

  • profesjonalne szkolenia,

  • atrakcyjne wynagrodz

Lokalizacja

Sulisław,

Opolskie

Opolskie, Sulisław
ID: 907706344