2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Piechowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka do Pałacu w Pakoszowie / Piechowice

Lokalizacja

Piechowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Pałac Pakoszów jest zabytkowym obiektem z XVIII wieku. Odrestaurowany z myślą o Gościach odwiedzających region zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych oferuje 45 pokoi, unikatową salę konferencyjną, jedną z najlepszych restauracji w regionie utytułowaną Gault Millau a to wszystko na terenie 18 ha z ogrodem i stawami.

Szukamy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Wymagania:

*biegła znajomość języka niemieckiego

*wykształcenie min. średnie

*mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

*umiejętność posługiwania się programami pakietu Office

*wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

*samodzielność

 Zadania:

*obsługa gości hotelu zgodnie z przyjętymi standardami

*obsługa systemu informatycznego / hotelowego

*dokonywanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie

*obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych

*prowadzenie stosownej dokumentacji i przestrzeganie procedur finansowych

*współpraca z innymi działami hotelu

 Oferujemy:

* umowa zlecenie, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę

*możliwość budowania doświadczeń zawodowych w luksusowym obiekcie

*szkolenia stanowiskowe

*możliwość rozwoju zawodowego

*ciepły posiłek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wpisując w tytule maila Recepcjonista / Recepcjonistka

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Europlan Zakopane Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji do Pałacu Pakoszów przez wyżej wskazaną firmę."

Lokalizacja

Piechowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Piechowice
ID: 828600069