2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Zachodniopomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Trzebiatów
Dodane 29 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka - Holiday Park & Resort

Lokalizacja

Trzebiatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

W związku z rozwojem sieci oraz rosnącymi potrzebami kadrowymi poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka do naszych resortów w Pobierowie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości resortu

  • Zameldowanie i wymeldowanie, wydawanie kluczy

  • Obsługa rezerwacji w naszym autorskim programie hotelarskim

Oczekiwania:

  • Dbałość o klienta i wysoki standard obsługi klienta

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Nastawienie na stałą współpracę w Grupie około 30 spółek o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji Kandydata

  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie

  • Rabaty na posiłki serwowane w resorcie

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad Bałtykiem oraz uzdrowiska w Kotlinie Jeleniogórskiej, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek z polskim kapitałem, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody: „Sukces Roku 2022”, „Luksusowa Marka Roku 2021”, „Luksusowy Produkt Roku 2021” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2021”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza lub z widokiem na góry, to wyjątkowe miejsca na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie rozbudowy ogromnego kompleksu turystyczno-rozrywkowego, aparthoteli w dwóch miejscowościach pod Kołobrzegiem oraz hotelu w kamienicy na Starym Rynku w Poznaniu.

Lokalizacja

Trzebiatów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Trzebiatów
ID: 908886819