2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Oliwa
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka - Hotel ARKON PARK 4* - Gdańsk!

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel – miejsce rozwoju Twojej kariery w branży hotelarskiej! Jesteśmy polską grupą hotelową obecną na rynku od 20lat. Zarządzamy 21 obiektami hotelowymi oraz jedną niezależną restauracją i stale rośniemy! Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotel Arkon Park Business & Sport 4*

Na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Gdańsk

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na pełen etat lub część etatu

  • pracę zmianową w godz. 07:00 - 19:00 oraz 19:00 - 07:00

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • ciepły posiłek pracowniczy

  • premie jubileuszowe

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w WSB Merito

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)

Jeżeli powyższe przypadło Ci do gustu, zobacz jakie czekają na Ciebie zadania:

  • bieżąca obsługa Gości hotelu zgodnie z przyjętymi standardami

  • przyjmowanie rezerwacji oraz sprzedaż usług hotelowych

  • współpraca oraz wsparcie innych działów hotelu

  • budowanie pozytywnego wizerunku hotelu oraz całej Grupy Dobry Hotel

Na czym nam zależy?

Jesteśmy zgranym zespołem z pogodnym nastawieniem do życia i drugiego człowieka :) Byłoby extra, gdybyś podzielał/a nasz entuzjazm! Znajomość języka angielskiego będziemy traktować jako niezbędnik, jednak nie potrzebujemy wieloletniego doświadczenia zawodowego w Twoim CV, najważniejszy jest Twój uśmiech i chęć do tworzenia z nami tego niezwykłego miejsca, a reszty Cię nauczymy :)

Jeśli czujesz, że chciałbyś/abyś być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 704238965