2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Starogard Gdański
Dodane 23 kwietnia 2024

Recepcjonista/ Recepcjonistka Hotel Ren

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hotel REN będący marką firmy Eurobud Chajewscy Sp. z O.O. związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA, miejsce pracy : Starogard Gdański. Zatrudnienie oferowane przez Eurobud Sp.z o.o. Agencję Pracy Tymczasowej nr kraz 11166.

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji hotelowej,

  • opieka nad Gośćmi, meldowanie i wymeldowywanie

  • przyjmowanie i zakładanie rezerwacji bezpośrednich jak i spływających z portali rezerwacyjnych,

  • obsługa płatności, wstawianie dokumentów sprzedaży

  • łączenie rozmów telefonicznych,

  • obsługa korespondencji e-mail przychodzącej i wychodzącej,

  • przedstawianie oferty hotelu jak i działów połączonych z nim,

  • aktywne uczestnictwo w sprawach bieżących,

  • profesjonalne reagowanie na wszelkie sugestie Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość obsługi komputera, sprzętów biurowych, pakietu MS Office,

  • umiejętność organizacji pracy własnej jak i umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach, również administracyjnych, asystenckich,

  • bardzo dobra umiejętność nawiązania i utrzymania pozytywnych relacji z Gośćmi,

  • komunikatywność i otwartość, sumienność w wykonywanych obowiązkach,

  • prezencja i wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie do wykonywania nowych zadań i obowiązków.

Informacje dodatkowe:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wieloletnim doświadczeniu

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • praca zmianowa po 12 godzin.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o składanie załącznika z CV za pośrednictwem portalu OLX, bądź na adres mailowy.

Nie zwlekaj! Zostań częścią naszej hotelowej rodziny! Daj sobie szansę w nowej dziedzinie! Wprowadzimy Cię w nasz zespół jak i tajniki pracy a także przeszkolimy z zakresu programu hotelowego.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 671926309