2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sianożęty
Dodane 21 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka Hotelowa

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sianożęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Collins Resorts to dwa nadmorskie kurorty wraz z restauracją i lodziarnią, czynne sezonowo od 20 maja do końca września, położone przy samej plaży w Sianożętach.

Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Collins Resorts.

 PRACA SEZONOWA KWIECIEŃ-WRZESIEŃ

Dołączając do nas korzystaj z naszej wyjątkowej lokalizacji; po pracy podziwiaj piękne, nadmorskie zachody słońca, a w dniach wolnych wypoczywaj na plaży!

Zakres obowiązków

·         Obsługa przyjazdów i wyjazdów gości

·         Rozliczanie pobytów Gości i wystawianie dokumentów sprzedaży

·         Współpraca z innymi działami Resortu

·         Wykonywanie podstawowych czynności pracy biurowej

·         Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek Resortu

Wymagania

·         Mile widziane półroczne doświadczenie w obsłudze klienta

·         Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

·         Zdolność adaptacji do dynamicznego środowiska pracy recepcji hotelowej

·         Inicjatywa i skuteczność w działaniu

·         Wysoka kultura osobista

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

·         Możliwość dostosowania grafiku czasu pracy do indywidualnych potrzeb

·         Atrakcyjną premię za zrealizowaną umowę

·         Szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy

·         Możliwość rozwoju zawodowego

Zakwaterowanie

·         Smaczny obiad (zupa oraz drugie danie) przygotowywany codziennie w Bistro

Mañana

·         Zniżkę pracowniczą w Bistro Mañana

·         Pracę w przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Sianożęty,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sianożęty
ID: 823449196