2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Kujawsko-pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Inowrocław
Dodane 04 kwietnia 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka hotelu

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel i Restauracja zlokalizowana w Inowrocławiu poszukuje do pracy osoby na stanowisko recepcjonisty.

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa Gości hotelowych: meldowanie i rozliczanie pobytów, przyjmowanie rezerwacji,

  • oferowanie usług dodatkowych,

  • informowanie o warunkach pobytu,

  • dbanie o zadowolenie Gości, reagowanie na życzenia i potrzeby Gości,

  • obsługa bieżąca gości restauracji (w przypadku zaistnienia takiej konieczności)

  • obsługa imprez Gości restauracji (w przypadku zaistnienia takiej konieczności)

Oferujemy:

  • pracę w młodym, kreatywnym zespole,

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • tryb zmianowy (12-to godzinny),

  • posiłek w trakcie dnia pracy,

Oczekujemy:

  • nienagannej prezencji kandydata,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • Prawo Jazdy kat. B,

  • elastyczności względem czasu pracy,

  • dyspozycyjność do pracy również w godzinach nocnych,

  • aktualnych badań sanitarno- epidemiologicznych.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 909464930