2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Kołobrzeg
Dodane 29 kwietnia 2024

Recepcjonista Recepcjonistka Kołobrzeg Hotel Praca zmianowa lub nocna

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Hotel Marine -  pięciogwiazdkowy widok na morze!

Dla naszego hotelu z widokiem na morze, położonego 20 m od plaży,

 poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki  na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Twoje główne zadania:

  • Obsługa Gości hotelu;

  • Dopełnianie formalności związanych z pobytem (zameldowanie, rozliczenie pobytu, wystawianie faktur, wymeldowanie);

  • Przyjmowanie rezerwacji pokoi hotelowych;

  • Udzielanie informacji na temat oferty hotelu lub lokalnych atrakcji;

  • Efektywna komunikacja z innymi działami hotelu.

Nasze oczekiwania:

  • Cechuje Cię zaangażowanie, dobra organizacja, pozytywne podejście do pracy i wysoka kultura osobista;

  • Jesteś gotowy/a do podjęcia pracy zmianowej ( w opcji Recepcjonista nocny praca jednozmianowa- tylko w godzinach nocnych);

  • Potrafisz i chcesz budować i utrzymywać dobre relacje;

  • Praca na komputerze nie sprawia Ci trudności (znajomość pakietu MS Office);

  • Znasz język niemiecki i/lub angielski;

  • Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć do wyrobienia).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność obsługi programów PMS ( Opera ) – jeśli nie znasz-  wszystkiego Cię nauczymy.

 Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę;

  • Premie;

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Możliwość wykupienia posiłku w kantynie pracowniczej (w korzystnej cenie);

  • Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness).

U nas znajdziesz swoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 908111819