2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Mielno
Dodane 05 kwietnia 2024

Recepcjonista / Recepcjonistka w Hotelu Arche Fabryka Samolotów Mielno

Lokalizacja

Mielno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Arche Fabryka Samolotów poszukuje osoby na stanowisko: Recepcjonista / Recepcjonistka

Czy jesteś gotów na nowe wyzwania i rozwinięcie swojej kariery w branży hotelarskiej?

Szukamy utalentowanych i entuzjastycznych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu!

Oferujemy Ci możliwość pracy w wyjątkowym środowisku, gdzie Twoje umiejętności interpersonalne i zaangażowanie zostaną docenione i rozwinięte.

Opis stanowiska:

Jako Recepcjonista Hotelowy, będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu wyjątkowego doświadczenia naszym Gościom.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Profesjonalne i serdeczne powitanie gości, sprawiając, że czują się komfortowo od pierwszego momentu

  • Sprawną obsługę procesu zameldowania i wymeldowania, zapewniając szybkość i precyzję

  • Udzielanie informacji na temat atrakcji lokalnych, restauracji i innych usług dostępnych dla naszych Gości

  • Rezerwowanie pokoi i zarządzanie rezerwacjami w systemie hotelowym

  • Skuteczne rozwiązywanie problemów Gości i reagowanie na ich potrzeby

  • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia kompleksowej obsługi Gości

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z gośćmi

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji

  • Umiejętność obsługi systemów hotelowych lub gotowość do ich opanowania.

  • Dobra organizacja czasu i umiejętność pracy pod presją

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub obsłudze klienta będzie mile widziane

  • Znajomość języków obcych, takich jak angielski, lub niemiecki, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej sieci hotelowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w hotelu całorocznym

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy, w której Twoje opinie są cenne i uwzględniane

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny grafik pracy, który umożliwia zrównoważenie życia zawodowego i prywatnego

Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do obsługi gości i zainteresowaną budowaniem kariery w branży hotelarskiej, to czekamy na Twoje CV!

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią naszego sukcesu w branży hotelarskiej.

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 832914858