2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Piotrków Trybunalski
Dodane 15 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka w Hotelu B&B w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hotel B&B poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonisty.

Hotel B&B Piotrków Trybunalski należy do jednej z największych na świecie sieci hotelowych B&B HOTELS. Do naszego zespołu poszukujemy pracowników pełnych pozytywnej energii, dla których gościnność jest naturalną potrzebą.

Zakres obowiązków:

  • praca w godzinach 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00

  • obsługa Gości

  • wykonywanie dokumentacji hotelowej

  • dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie

  • elastyczny grafik

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • kartę MultiSport

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przesyłania CV na adres mailowy oraz kontakt osobisty w siedzibie firmy.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w Serwisie jest Pl Przymierza 6, 03-944 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP: 5252421465. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 870308100