2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Aniołki
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka w Hotelu Vesper House

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Vesper House w Gdańsku zatrudni pracownika na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty

Zakres obowiązków:

· Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości,

· Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości,

· Rozliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,

· Dbałość o estetykę otoczenia i wizerunek hotelu,

· Współpraca z pozostałymi działami obiektu.

Wymagania:

· Mile widziane doświadczenie w pracy w hotelu, niekoniecznie na stanowisku recepcjonisty - wszystkiego Cię nauczymy :)

· Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

· Wysoka kultura osobista i naturalna gościnność,

· Dobra organizacja pracy,

· Umiejętności podejmowania trudnych decyzji,

· Samodzielności i odpowiedzialności,

· Dyspozycyjność.

Oferujemy:

· Pracę w systemie zmianowym (rano 6:00-14:00/popołudnie 14:00-22:00 /noc 22:00-6:00 - praca po 8 godzin),

· Pracę w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę,

· Elastyczny grafik,

· Praca w młodym zespole,

· Przyjazną atmosferę,

· Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia,

· Comiesięczna premia za wyniki,

· Wsparcie doświadczonego zespołu,

· Konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 903075601