2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka - wymagane doświadczenie w obsłudze bezp.

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EXCLUSIVE APARTHOTEL to sieć renomowanych Aparthoteli we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz stale poszerzająca się o nowe obiekty w największych miastach Polski. Jest to marka z 15-letnim stażem na rynku, ugruntowany dostawca usług noclegowych dla klientów biznesowych oraz gości indywidualnych. Członek grupy kapitałowej EXCLUSIVE WORLD, w ramach której wspólnie ze spółką siostrą EXCLUSIVE WORLDWIDE realizujemy zakwaterowanie dla biznesu na całym świecie.

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy czerpiąc z doświadczenia, realizują swoje wyobrażenia o usługach skierowanych do wymagających Klientów, poszukujących najwyższych standardów.

Poszukujemy osoby na stanowisko rrecepcjonisty/recepcjonistki na pełny etat w trybie 3 zmianowym w tym zmiany nocne.

Zakres obowiązków:

  • świadczenie i aktywna sprzedaż usług hotelarskich

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości

  • realizacja usług concierge na życzenia gościa

  • przeprowadzanie procesu zameldowania i wymeldowania Gości

  • obsługa portali rezerwacyjnych

  • budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami firmy w celu usprawnienia obsługi Gości oraz podnoszenia efektywności

  • rozliczanie pobytów klientów, sporządzanie rachunków

  • właściwa ewidencja dokumentów księgowych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługa Klienta

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny)

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny)

  • gotowości do pracy w dni powszednie, święta oraz weekendy

  • znajomości pakietu MS Office

  • nienaganny wygląd

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w strukturach stabilnej firmy

  • pełne wsparcie młodego, zaangażowanego zespołu pracowników

  • stałe zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premie)

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 861628176