2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Lubelskie
  6. Sekretariat, recepcja - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonista /-tka

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli cenisz sobie pracę z ludźmi, jesteś asertywny, uprzejmy oraz potrafisz zachować się w każdej sytuacji to ta praca jest dla Ciebie.

Dołącz do naszego Zespołu!

Obecnie poszukujemy osób na samodzielne stanowisko: Recepcjonista

Miejsce pracy: Lublin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•        obsługa klienta indywidualnego zgodnie z standardami obiektu

•        sprzedaż produktów i usług oraz udzielanie szczegółowych informacji dotyczących oferty

•        dbanie o estetykę i wizerunek obiektu

•        obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego

•        bieżący kontakt z innymi działami, zapewnienie sprawnego obiegu informacji między nimi

 WYMAGANIA:

•             doświadczenie w obsłudze klienta

•             dyspozycyjności od poniedziałku do piątku również w weekendy

•             komunikatywna znajomość języka angielskiego

•             umiejętności interpersonalne: zaangażowanie, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie

•             wysoka kultura osobista;

•             dobra organizacja pracy

•             umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala kart kredytowych

status studenta

OFERUJEMY:

•             ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

•             możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

•       elastyczne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem woli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPA Orkana Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie 20-553, ul. Szaserów 2, dla potrzeb procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeśli Państwo chcecie abyśmy mogli przetwarzać dokumenty aplikacyjne także w przyszłych rekrutacjach prosimy o dołączenie oświadczenie woli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPA Orkana Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie 20-553, ul. Szaserów 2, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych także w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Informujemy, że bez Państwa zgody na przetwarzanie danych nie będziemy mogli rozpatrzeć dostarczonych nam dokumentów.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty aplikacyjne kandydatów rozpatrzone negatywnie, bez udzielonej zgody (2) na przetwarzanie w kolejnych procesach rekrutacyjnych zostaną komisyjnie zniszczone po czasie przechowywania określonego poniżej.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją

1.       Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest SPA Orkana Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie 20-553, ul. Szaserów 2, jako pracodawca.

2.       Cel i podstawy przetwarzania, Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego (RODO Art. 6 ust. 1 lit. b), natomiast inne udostępnione dane, na podstawie zgody (Art.6 ust. 1 lit.a)

3.       Odbiorcami Państwa danych będą uprawnione podmioty na podstawie przepisów prawa.

4.       Państwa dane przetwarzane w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do jego zakończeniu.

5.       SPA Orkana będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych rekrutacjach jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (2). W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 6 miesięcy.

6.       W związku z dostarczeniem nam danych osobowych mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do usunięcia danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa UODO - Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

7.       Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa pozostałych danych jest dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

8.       Nie będziemy profilowali państwa danych. Nie mamy też zamiaru przekazania ich do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

9.       Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (zwane dalej RODO).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913948942