2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Mokotów
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Asystentka administracyjna

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa centrali telefonicznej i udzielanie informacji telefonicznych

  • Przyjmowanie gości i klientów oraz nadawanie im odpowiednich instrukcji

  • Zapewnienie wygodnych warunków dla gości, takich jak udostępnienie map, rezerwacja taksówek itp.

  • Rejestracja przychodzącej i wychodzącej korespondencji, a także jej sortowanie i przekazywanie odpowiednim osobom

  • Zarządzanie pocztą i paczkami

  • Wykonywanie prostych prac administracyjnych, takich jak skanowanie, kopiowanie i archiwizacja dokumentów

  • Obsługa systemu rezerwacji i rejestrowanie gości w hotelu lub biurze

  • Utrzymywanie porządku w recepcji i przestrzeni biurowej

  • Współpraca z innymi działami w celu zrealizowania różnych zadań administracyjnych

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta na wszystkich etapach interakcji z recepcją

  • Rozwiązywanie prostych problemów i udzielanie wsparcia w nagłych sytuacjach

  • Obsługa sprzętu biurowego, takiego jak kserokopiarki, faksy i maszyny do pisania

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy o firmie, produktach i usługach, aby skutecznie udzielać informacji i odpowiedzi na pytania klientów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Znajomość obsługi sprzętu biurowego i programów komputerowych

  • Umiejętność prowadzenia wielu zadań jednocześnie i skuteczne zarządzanie czasem

  • Organizacyjne umiejętności planowania i koordynacji

  • Znajomość protokołu i etykiety w kontekście pracy recepcjonisty

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznym grafiku

  • Zdolność do pracy pod presją i skuteczne radzenie sobie w sytuacjach trudnych

  • Umysł analityczny i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dyskrecja i umiejętność zachowania poufności danych

  • Pozytywne podejście, zdolność do pracy w zespole i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się sytuacji

  • Umiejętność zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klienta

  • Idealny kandydat powinien posługiwać się w języku polskim, ukraińskim oraz w języku angielskim

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 898660948