2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Zawiercie
  7. Sekretariat, recepcja - Marciszów
Dodane 13 maja 2024

Recepcjonistka / Asystentka Dyrekcji

Lokalizacja

Zawiercie, Marciszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Prowadzenie wysokiej jakości i kompleksowej obsługi recepcji

  • Rejestrowanie poczty przychodzącej/ wychodzącej

  • Dbanie o prawidłowy obieg faktur oraz innych dokumentów firmowych

  • Wsparcie przy realizowaniu bieżących tematów związanych z działalnością firmy

  • Wspieranie Management Team’u w realizowaniu zadań

  • Współpraca z firmami kurierskimi – realizacja wysyłek

  • Rejestracja nowych umów, zarządzanie dostępem – zarządzanie dokumentacją

  • Realizowanie zamówień na niezbędne artykuły biurowe i spożywcze

  • Organizacja spotkań biznesowych/ lunchów i transportów/ taxi

  • Rezerwacja hoteli, pomoc w rezerwacji biletów lotniczych, sal konferencyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność organizacji pracy własnej

  • Kompetencje komunikacyjne i umiejętność nawiązywania relacji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Otwarta i proaktywna postawa

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Marciszów
ID: 916881562