2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Zachodniopomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Szczecin
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Centrum
Dodane 28 kwietnia 2024

Recepcjonistka / asystentka w klinice medycyny estetycznej

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy recepcjonistkę / asystentkę do pracy w klinice medycyny estetycznej w centrum Szczecina.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat,

  • Umowę o pracę po okresie próbnym,

  • Elastyczny grafik (wybrane dni w tygodniu wolne),

  • Praca w młodym, rozwijającym się zespole,

  • Zniżki na usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz kosmetyki,

  • Liczne szkolenia,

  • Dodatki okolicznościowe,

  • Prowizje od sprzedaży kosmetyków,

  • Pracę w prestiżowej branży beauty - nowoczesna klinika medycyny estetycznej w centrum Szczecina.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji (odbieranie telefonów i maili, rejestracja pacjentów, obsługa programu do rejestracji, potwierdzanie wizyt),

  • Aktywna obsługa social mediów kliniki - Instagram, Facebook, Tik-Tok - tworzenie relacji, postów, odpisywanie na wiadomości i komentarze, odpowiadanie na opinie,

  • Obsługa pacjentów oczekujących na wizyty (zaproponowanie i podanie kawy/herbaty, rozmowa, opieka nad pacjentem do czasu wizyty),

  • Obsługa pacjentek zapisywanych na szkolenia medycyny estetycznej (organizacja grafiku szkoleń, rozpisywanie zabiegów, umawianie pacjentek),

  • Obsługa kasy fiskalnej i komputera,

  • Dbanie o bieżący porządek w recepcji i klinice,

  • Tworzenie dziennych raportów,

  • Aktywna sprzedaż kosmetyków i zabiegów.

Oczekujemy:

  • Szukamy osoby profesjonalnej, otwartej, komunikatywnej, uśmiechniętej, zorganizowanej i samodzielnej,

  • Umiejętności sprzedaży i zaangażowania,

  • Miłej aparycji,

  • Znajomości social mediów - głownie platformy Instagram,

  • Zainteresowania branżą beauty i zabiegami - PUNKT OBOWIĄZKOWY!

  • Doświadczenie w branży medycyny estetycznej i kosmetologii nie jest wymagane - nauczymy Cię wszystkiego,

  • Gotowości do pracy w tygodniu (pon-czw) w godzinach do 19/20, w piątki do godziny 19/21, a także 2 weekendów w miesiącu - soboty oraz sporadycznie niedziele - grafik jest elastyczny.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV oraz kilku słow o sobie przez formularz OLX, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez rekrutera w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 908153040