2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Wielkopolskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Poznań
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Naramowice
Dodane 14 kwietnia 2024

Recepcjonistka Centrum Urody MONA

Wynagrodzenie

3 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś pogodną i uśmiechniętą osobą, szukasz nowych wyzwań oraz sama poszukujesz rozwiązań dla problemów zgłoś się do nas.

MONA Centrum Urody to firma działająca w branży urody i zdrowia od 1997roku. Jesteśmy stabilną firmą, która się rozwija , dlatego poszukujemy nowych osób do pracy w naszym Zespole.

Obecnie szukamy osoby do obsługi recepcji w Centrum Urody MONA Poznań Piątkowo. Obowiązki:

-przygotowywanie grafiku stylistek,

-obsługa systemu do zarządzania salonem,

-obsługa skrzynki mailowej, kontrolowanie przepływu dokumentów i korespondencji

-obsługa kasy fiskalnej i terminala,

-dbanie o najwyższy poziom obsługi,

-obsługa social mediów

-sporządzanie raportów i dbanie o stan asortymentu (zakupy i zamówienia)

-dbanie o ogólny porządek w salonie,

Oczekujemy:

-komunikatywności

-znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- obsługa klientów anglojęzycznych

-obsługi komputera w stopniu zaawansowanym

-bardzo dobrej organizacji pracy

-umiejętność pracy w grupie

-zaangażowanie we wspólne budowanie marki

-chęć nauki i poszerzania wiedzy

-kultury osobistej

Praca zmianowa pełen etat lub wg potrzeb.

Mile widziana osoba studiująca i znająca branżę

APLIKACJA: CV wraz ze zdjęciem w pliku pdf

W CV prosimy wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 910455185