2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Borzechowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Recepcjonistka Centrum Wypoczynkowe Twardy Dół

Lokalizacja

Borzechowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Wypoczynkowe Twardy Dół poszukuje pozytywnej, odpowiedzialnej, kulturalnej i komunikatywnej osoby na stanowisko :RECEPCJONISTKA

Oczekiwania wobec kandydatów :

  • wykształcenie hotelarskie mile widziane (nie jest wymagane)

  • dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • dobra organizacja pracy własnej

  • bardzo wysoka komunikatywność

  • miła aparycja, gościnność,

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego

    Najważniejsze obowiązki :

  • sprawna i profesjonalna obsługa gości  zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

  • przedstawianie aktualnych ofert

  • przyjmowanie rezerwacji oraz aktywna sprzedaż na portalach społecznościowych

  • obsługa telefonów i poczty elektronicznej

  • obsługa programu hotelowego (meldowanie gości, rozliczanie pobytów)

  • dbanie o powierzony sprzęt

  • bezwzględne utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

    Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę budowaną na wzajemnym szacunku i koleżeństwie

Lokalizacja

Borzechowo,

Pomorskie

Pomorskie, Borzechowo
ID: 912110017