2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ursus
Dodane 22 kwietnia 2024

Recepcjonistka do klubu sportowego

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klub sportowy w Ursusie zatrudni młodą i energiczną dziewczynę do pracy na recepcji. Praca szczególnie w weekendy oraz 1-2 dni w tygodniu.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta, sprzedaż artykułów sportowych, napoi itp...

  • Podpisywanie umów

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klubowiczami

  • Pomoc w organizacji eventów, szkoleń

  • Drobne prace porządkowe

  • Dbanie o dobry wizerunek klubu

Wymagania:

  • Obsługa pakietu Office

  • Umiejętność własnej organizacji pracy

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Pomysłowość oraz chęć podejmowania własnej inicjatywy

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • elastyczny grafik

  • miłą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

  • wynagrodzenie + premie

  • możliwość korzystania z sali treningowej

CV proszę wysyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu , innych zgłoszeń nie rozpatrujemy. Klub zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 913715502