2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Włochy
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonistka do salonu kosmetycznego

Wynagrodzenie

2 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Panią na stanowisko recepcjonistki do salonu kosmetycznego

Poszukujemy osoby uśmiechniętej, otwartej, pełnej energii, lubiącej pracę z ludźmi, która z zaangażowaniem będzie wykonywała powierzone obowiązki, oraz będzie osobą bez nałogów

Jakie będą obowiązki?

- bezpośrednią i telefoniczną obsługą naszych klientów na jak najwyższym poziomie

- dbanie o estetykę i porządek swojego otoczenia

- sprzedaż kosmetyków

- zamawianie towarów

- wystawianie faktur

- pakowanie i rozpakowywanie towaru

-nagrywanie relacji do socjal mediów

Czego wymagamy?

- minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku

-mile widziana umiejętność obsługi programu booksy

- doświadczenia w obsłudze klientów

- komunikatywności

- kreatywności

- umiejętności obsługi urządzeń biurowych

- umiejętności organizacji czasu pracy

- umiejętności pracy w zespole

- gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty

CV ze zdjęciem ( inne nie będą rozpatrywane) proszę przesyłać na maila

Jednocześnie informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Na końcu CV prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 913060972