2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Starogard Gdański
Dodane 17 kwietnia 2024

Recepcjonistka Medi & Spa Hotel REN tylko na weekendy

Lokalizacja

Starogard Gdański

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel Ren jest jednym z najnowocześniejszych i wciąż rozwijających się hoteli w naszym regionie. Od lat pracujemy na zaufanie, komfort i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy kadrę doświadczonych pracowników, którzy tworzą niezawodny zespół profesjonalistów.

W związku z dynamicznym rozwojem hotelu poszukujemy pracownika do spa mieszczącego się w naszym hotelu - MEDI SPA HOTEL REN

na stanowisko: recepcjonistka

Miejsce pracy: Hotel REN Starogard Gdański

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, praca tylko na weekendy (mile widziane są osoby uczące się)

Obowiązki:

  • obsługa recepcji (łączenie rozmów telefonicznych, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej).

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • mile widziane doświadczenie na stanowiskach administracyjnych, asystenckich,

  • bardzo dobra umiejętność nawiązania i utrzymania pozytywnych relacji z klientami,

  • komunikatywność,

  • otwartość,

  • sumienność w wykonywanych obowiązkach,

  • nienaganna prezencja

Zachęcamy do aplikowania CV poprzez portal OLX.

Zostań członkiem członkiem Naszego zespołu!

Zatrudnienie oferujemy przez Eurobud Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej - nr KRAZ 11166.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 678564581