2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Mielno
Dodane 25 kwietnia 2024

RECEPCJONISTKA obsługa recepcji w Mielnie poszukiwana na wakacje

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do pensjonatu Willa Błękit w Mielnie poszukujemy osób na stanowisko RECEPCJONISTKA do obsługi gości.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kelnerska gości przy śniadaniu - rozpoczęcie pracy o godzinie 8.00

  • meldowanie, wymeldowanie gości

  • rozliczenia gości

  • sporządzanie rozliczeń dziennych po zakończonym dniu pracy

  • obsługa telefonicznych rezerwacji

  • koniec pracy - godzina 20.00

  • oferujemy ok od 190 - 250 h pracy - praca w systemie 12 h lub zmianowa

Wymagania: obsługa komputera (program excell, word, poczta e.mail), miła aparycja, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - rozmowa z gościem w zakresie tematyki pracy.

Poszukujemy osób od najdalej 26.6 czerwca na okres letni tj. do końca sierpnia i połowy września. (okres konkretny pracy do dogadania).

Oferujemy możliwość zakwaterowania u nas w kontenerze mieszkalnym z łazienką na terenie Willi.

Zatrudniamy tylko osoby pełnoletnie.

Jeśli jesteś uśmiechniętą osobą i chcesz spędzić lato nad morzem a przy okazji zarobić np. na studia zapraszamy Ciebie do nas!

Rekrutacja odbędzie się online. Oferujemy umowę zlecenia.

O naszych obiektach możesz poczytać w mediach społecznościowych i na naszej stronie.

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 914502272