2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Międzywodzie
Dodane 01 maja 2024

Recepcjonistka - Ośrodek Portus w Międzywodziu

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzywodzie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Ośrodek Portus w Międzywodziu to kompleks domków letniskowych położonych na rozległym zalesionym terenie bezpośrednio przy morzu. Portus to idealny ośrodek na wczasy z rodziną lub wypoczynek z grupą przyjaciół nad morzem.

Poszukujemy osoby do pracy na recepcji naszego ośrodka. Zatrudnienie od 25 maja, praca do 8-9 września lub do 31 sierpnia (do uzgodnienia).

Zakres obowiązków:

- prowadzenie recepcji, kontakt z klientami ośrodka

- prowadzenie rezerwacji dla klientów

- przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych od klientów oraz udzielanie informacji o ośrodku

- mile widziana znajomość jęz. niemieckiego (nie jest wymagana, tylko jako dodatkowy atut)

Wymagania:

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista

- znajomość obsługi komputera z zakresu pakietu MS Office oraz innych urządzeń biurowych

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży

- zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu

- łatwość w budowaniu relacji interpersonalnych

- odpowiedzialność i samodzielność

Miejsce pracy:

- Międzywodzie - Ośrodek Portus położony 100 m od plaży

- wyżywienie i nocleg gratis!

- praca w godzinach 9 – 12 i 16-19; plus weekendy

Proces rekrutacji:

- przeglądamy Twoje CV przesłane na e-mail lub przekazane osobiście w firmie

- rozmawiamy z Tobą przez telefon

- spotykamy się i rozmawiamy o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach oraz oczekiwaniach

- prezentujemy firmę i stanowisko pracy

- testujemy Twoje umiejętności: 4 godziny pracy przy stanowisku. Płacimy za prace!

- negocjujemy warunki pracy i termin rozpoczęcia

Proszę o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy

Lokalizacja

Międzywodzie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzywodzie
ID: 755318013