2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Wieliczka
Dodane 29 kwietnia 2024

recepcjonistka - popołudnia i nocki - hotel Wieliczka

Lokalizacja

Wieliczka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania recepcjonistki:

  • meldowanie, wymeldowywanie gości,

  • rozliczanie pobytów, wystawianie faktur i innych dokumentów sprzedażowych,

  • profesjonalna obsługa gości, bieżąca sprzedaż pokoi i apartamentów.

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane oświadczenie w obsłudze gości hotelowych

  • konieczne:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,

  • wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie do pracy,

  • dyspozycyjności w niektóre weekendy i święta.

Pracujemy na systemie KW Hotel.

Oferujemy:

  • przeszkolenie, wdrożenie i wsparcie

  • pracę w systemie 8-mio godzinnym (zmiany 15.00-23.00 lub 23.00-7.00), w weekendy zmiany 12-to godzinne,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • ok. 140h do przepracowania miesięcznie.

Chętnie przyjmiemy osoby ze statusem studentki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie c.v.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 915269030