2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Grafton
Dodane 21 maja 2024

Recepcjonistka [praca od zaraz]

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Recepcjonisty/ki na pełen etat dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej. Praca dostępna od zaraz!

Zadania:

  • Przyjmowanie pacjentów do rejestracji i prowadzenie dokumentacji personalnej oraz medycznej

  • Organizacja i prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjęć i wypisów pacjentów

  • Wypełnianie dokumentów związanych z ubezpieczeniem pacjentów oraz rozliczanie się z ubezpieczycielami

  • Obsługa korespondencji związanej z pacjentami oraz współpraca z personelem medycznym

  • Zapewnienie poufności danych pacjentów i przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych

  • Wykonywanie innych czynności administracyjnych związanych z funkcjonowaniem placówki medycznej.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na recepcji (lub w innej roli biurowo-administracyjnej) - co najmniej pół roku;

  • Dostępność do pracy najlepiej od zaraz

  • Dobry poziom języka angielskiego (min. B2);

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i dobra organizacja;

  • Profesjonalizm i komunikatywność

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera

Oferta:

  • Praca dla znanej kliniki medycznej;

  • Pakiet benefitów

  • Biznesowe godziny pracy;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Praca dostępna od zaraz.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 916723907