2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Stara Bukówka
Dodane 14 maja 2024

Recepcjonistka – Recepcjonista

Lokalizacja

Stara Bukówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcyjna gości

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy przy pierwszym kontakcie z gośćmi i klientami firmy

  • przyjmowanie telefonów i łączenie rozmów

  • obsługa korespondencji listownej oraz poczty kurierskiej

  • dbanie o płynny przepływ informacji, obsługa poczty elektronicznej

Wymagania:

  • roczne doświadczenie w pracy biurowej, mile widziane na recepcji

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • miła aparycja oraz wysoki poziom kultury osobistej

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych.

  • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Lokalizacja

Stara Bukówka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stara Bukówka
ID: 915485127