2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Bielany Wrocławskie
Dodane 28 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu poszukujemy Recepcjonisty / Recepcjonistki

Twoim miejscem pracy będzie zupełnie nowy obiekt o charakterze konferencyjno-eventowym zlokalizowany na Bielanach Wrocławskich (przy ul. Szwedzkiej 7), dający Ci możliwość nauki od praktyków branży i profesjonalistów.

Twój zakres obowiązków:

·         bezpośrednia obsługa Gości hotelowych

·         meldowanie i wymeldowywanie Gości

·         rozliczanie płatności

·         przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych

·         dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymanie standardów sieci na wysokim poziomie

·        dbanie o stanowisko pracy

Nasze wymagania:

·        gotowość do pracy w trybie zmianowych w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00

·        znajomość systemu hotelowego Protel, będzie dodatkowym atutem

·        obsługa komputera i aplikacji biurowych w tym MS Office

·        znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

·        otwartość i chęć szybkiego uczenia się

To oferujemy:

·         stabilną pracę w oparciu o wybrany rodzaj umowy, a także atrakcyjne wynagrodzenie

·         pracę w miłym zespole i przyjazną, luźną atmosferę

·         naukę od najlepszych oraz możliwości awansu (także w obrębie całej sieci)

·         pracę w polskiej firmie, w prestiżowym hotelu

Benefity:

·         zniżki na firmowe produkty i usługi

·         spotkania integracyjne

Równocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie do dokumentów aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 908112318