2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Włochy
Dodane 02 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Warszawa - Włochy

Telestrada S.A. poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Recepcjonistki/Recepcjonisty

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU:

  • Zapewnienie profesjonalnej i sprawnej pracy recepcji oraz dbanie o wizerunek firmy

  • Wspieranie współpracowników w codziennych lub doraźnych obowiązkach administracyjnych i prowadzenie kalendarza spotkań

  • Odbieranie i przekierowywanie połączeń telefonicznych oraz obsługa poczty e-mail

  • Dbanie o właściwy obieg korespondencji i archiwizację dokumentów

  • Obsługa sprzętu biurowego, w tym kserokopiarki, telefonu stacjonarnego, drukarki, itp.

  • Opieka nad przesyłkami przychodzącymi i wychodzącymi, prowadzenie odpowiednich dzienników wszystkich usług pocztowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych

  • Koordynacja i kontrola jakości obsługi dostawców zewnętrznych

  • Współpraca z firmami kurierskimi

WYMAGANIA:

  • Nienaganna kultura osobista i umiejętności organizacyjne

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dyspozycyjność, komunikatywność i wielozadaniowość

  • Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu Microsoft Office

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Miłą atmosferę w zgranym zespole

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Komfortowe i nowoczesne biuro

  • Dostęp do pakietu medycznego i karty Multisport

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) oraz zgodnie klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 908931709