2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Podkarpackie
  6. Obsługa hotelowa - Rzeszów
Dodane 02 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista - Hotel 4* w Rzeszowie

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Hotel Metropolitan w Rzeszowie poszukuje osoby do pracy na stanowisku Recepcjonistka/Recepcjonista.

Opis stanowiska:

  • obsługa Gości zgodnie z przyjętymi standardami,

  • czynności związane z zameldowaniem, wymeldowaniem oraz rozliczaniem Gości,

  • obsługa połączeń telefonicznych,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy,

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, zmiany dzienne jak i nocne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane, nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:

  • pełne szkolenie stanowiskowe,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenie kwalifikacji,

  • miłą atmosferę.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w naszym zespole, wyślij CV. i dołącz do nas.

CV musi zawierać klauzulę poufności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 705755394