2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubelskie
  6. Obsługa hotelowa - Chełm
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonistka/ Recepcjonista- Hotel EDELS w Chełmie

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonistka/ recepcjonista w hotelu *** Edels w Chełmie przy Aleji Przyjaźni 9

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna, bieżąca obsługa gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu

  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów obsługi

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników

  • Obsługa rezerwacji gości indywidualnych, pobytu i korzystania z pozostałych usług hotelu

  • Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek hotelu

Wymagania:

·       bardzo dobra organizacja pracy

·       umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji

·       komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność

·       pozytywne nastawienie

·       wysoka kultura osobista

·       umiejętność pracy w zespole

·       znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·       znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 850537168