2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Tarnowskie Góry
Dodane 08 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista Hotel Neo Tarnowskie Góry

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Neo zatrudni osobę na stanowisko recepcjonistki (lub recepcjonisty). "Jesteśmy" kameralnym trzygwiazdkowy hotelem położonym w Tarnowskich Górach przy Parku Wodnym.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Książeczka sanepidowska

  • Wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość komunikatywna języka angielskiego

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Obsługa gości; m.in formalności związane z zameldowaniem i wymeldowaniem oraz obsługa gastronomiczna gościa hotelowego

Oferujemy:

  • Stabilna pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w niewielkim, zgranym zespole współpracowników

  • Wewnętrzne Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX lub bezpośrednio na maila hotelu.

  • Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 908888411