2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubuskie
  6. Obsługa hotelowa - Poźrzadło
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista - Hotel Nevada w Poźrzadle

Lokalizacja

Poźrzadło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hotel Nevada w Poźrzadle poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku Recepcjonistka/Recepcjonista.

Obowiązki: -kompleksowa i profesjonalna obsługa gości hotelowych zgodnie z obowiązującymi standardami, -utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,

Wymagania: -znajomość przynajmniej jednego języka obcego -uprzejmość i nastawienie na wysoką jakość obsługi gościa, -zaangażowanie w powierzoną pracę,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy pracę w miłym i zgranym zespole.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: +48**********87

Lokalizacja

Poźrzadło,

Lubuskie

Lubuskie, Poźrzadło
ID: 842321526